Kolce lekkoatletyczne

Najlepsze kolce sportowe na rynku

W Kolcelii dbamy o to, by do klientów trafiały wyłącznie najlepszej jakości produkty, dlatego nasz doświadczony zespół zaopatruje sklep wyłącznie w kolce sportowe sprawdzonych marek. Właściwy dobór obuwia jest kluczową kwestią dla każdego sportowca, który chce bezpiecznie trenować niezależnie od warunków pogodow...

Najlepsze kolce sportowe na rynku

W Kolcelii dbamy o to, by do klientów trafiały wyłącznie najlepszej jakości produkty, dlatego nasz doświadczony zespół zaopatruje sklep wyłącznie w kolce sportowe sprawdzonych marek. Właściwy dobór obuwia jest kluczową kwestią dla każdego sportowca, który chce bezpiecznie trenować niezależnie od warunków pogodowych. Kolce lekkoatletyczne sprawdzą się doskonale do biegania, skoku w dal oraz wzwyż, a także podczas rzucania i pchania. Na osiąganie satysfakcjonujących wyników wpływają takie elementy jak dynamika, prędkość, czy przyczepność. Nasze buty posiadają wszystkie te cechy. Jeśli wybiorą Państwo modele z naszej kolekcji, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Więcej

Kolce lekkoatletyczne Jest 56 produktów.

Podkategorie

 • Biegi

  Profesjonalne kolce do biegania, także sprinterskie

  Bieganie w różnych warunkach może wymagać wykorzystania innego sprzętu, dostosowanego do rodzaju powierzchni oraz pogody. Osoby trenujące na stadionowej bieżni lub zajmującej się biegami przełajowymi powinny wykorzystywać specjalne kolce do biegania, których największą zaletą jest znaczne zwiększenie przyczepności. W naszym sklepie internetowym mamy najlepszej jakości kolce sprinterskie, które dzięki aerodynamicznemu kształtowi oraz specjalnie wzmacnianemu przodowi pozwalają na osiąganie znacznie lepszych wyników niż w wypadku zwykłych butów sportowych. Kolce biegowe są też bardzo ważnym elementem wyposażenia biegacza przełajowego. Początkowo znacznie trudniej się w nich biega, jednak jeśli zawodnik dobrze opanuje technikę, jego wyniki mogą poprawić się naprawdę znacząco. Mamy nadzieję, że zainteresują Państwa nasze starannie dobrane produkty.

 • Skoki

  Profesjonalne kolce skokowe

  Przygotowując się do zawodów lekkoatletycznych należy zawsze uwzględniać warunki pogodowe. Zwłaszcza zimą, gdy przyczepność bywa bardzo ograniczona, warto zaopatrzyć się w odpowiednie kolce skokowe. Buty dostępne w naszym sklepie pozwolą Państwu na komfortowe treningi i owocne udziały w zawodach w skoku w dal oraz wzwyż. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

 • Rzuty

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów