Kolce lekkoatletyczne

Najlepsze kolce sportowe na rynku

W Kolcelii dbamy o to, by do klientów trafiały wyłącznie najlepszej jakości produkty, dlatego nasz doświadczony zespół zaopatruje sklep wyłącznie w kolce sportowe sprawdzonych marek. Właściwy dobór obuwia jest kluczową kwestią dla każdego sportowca, który chce bezpiecznie trenować niezależnie od warunków pogodow...

Najlepsze kolce sportowe na rynku

W Kolcelii dbamy o to, by do klientów trafiały wyłącznie najlepszej jakości produkty, dlatego nasz doświadczony zespół zaopatruje sklep wyłącznie w kolce sportowe sprawdzonych marek. Właściwy dobór obuwia jest kluczową kwestią dla każdego sportowca, który chce bezpiecznie trenować niezależnie od warunków pogodowych. Kolce lekkoatletyczne sprawdzą się doskonale do biegania, skoku w dal oraz wzwyż, a także podczas rzucania i pchania. Na osiąganie satysfakcjonujących wyników wpływają takie elementy jak dynamika, prędkość, czy przyczepność. Nasze buty posiadają wszystkie te cechy. Jeśli wybiorą Państwo modele z naszej kolekcji, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Więcej

Kolce lekkoatletyczne Jest 65 produktów.

Podkategorie

 • Biegi

  Profesjonalne kolce do biegania na różnych dystansach, także sprinterskie

  Bieganie w różnych warunkach i dystansach może wymagać wykorzystania różnego obuwia, dostosowanego do rodzaju nawierzchni i konkurencji. W naszym sklepie internetowym mamy najlepszej jakości kolce do biegania: sprinterskie, średniodystansowe, długodystansowe oraz crossowe, które dzięki aerodynamicznemu kształtowi oraz specjalnie wzmacnianemu przodowi pozwalają na osiąganie znacznie lepszych wyników. Mamy nadzieję, że zainteresują Państwa nasze kolce biegowe, starannie dobrane do Waszych potrzeb.

 • Skoki

  Profesjonalne kolce skokowe

  Przygotowując się do zawodów lekkoatletycznych, należy zawsze uwzględniać specyfikę konkurencji. Kolce skokowe dostępne w naszym sklepie pozwolą Państwu na komfortowe treningi i udział w zawodach: w skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, skoku o tyczce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

 • Rzuty

  Profesjonalne buty i kolce rzutowe

  Przygotowując się do zawodów lekkoatletycznych należy zawsze uwzględniać specyfikę konkurencji. Buty dostępne w naszym sklepie pozwolą Państwu na komfortowe treningi i udział w zawodach w: pchnięciu kulą, rzucie dyskiem, rzucie młotem, rzucie oszczepem.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów